Detaylar

Kategori Tarih - Diğer
Yayıncı Yeniyüzyıl Yayınları
Liste Fiyatı 13.00
Format Kitap
Barkod 9786055857134
Yayın Tarihi 2009-10-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 192
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215
Basım Yeri İstanbul

Heil Hitler

Sosyetik annelerin arzu ve temennileri, halkın ne kadar aptal ve cahil olduğunun, ne kadar saçma konuştuğunun en açık örneğidir. Derler ki: Aman kızıma görmüş geçirmiş uygun bir damat bulayım. Oysa bu tip erkekler az değildir. Eh bu mantıkla yapılan evlilikten ortaya çıkacak çocuk da bu mantığa uygun mahlûk olacaktır. Başka ne beklenebilir.

Eğer herhangi bir devlet meselesinde bir karar almaya birkaç uzmanın aklı ve bilgisi yetiyorsa, seçimle gelen beş yüz adama ne lüzum vardır? İşte meselenin esası buradadır.

İnsan kendi zürriyetini sınırlamak için, doğanın kurallarının önüne geçmeye çalışamaz. Bu duruma göre Alman milletinin geçimi için nüfus planlaması yapmak gerekir diye kim ortaya çıkarsa, bilin ki o kişi Alman milletinin geleceğini elinden alıyor demektir.

Gerçek deha, yaratılıştan var olandır. Hiçbir zaman terbiye veya eğitimle deha olunamamıştır.

Milletlerin mahvolmasına sebep savaş kaybetmek değildir. Asil ve saf bir kanda bulunan direnç kuvvetinin yok edilmiş olmasıdır. Saf ırk olmayan her şey rüzgarın götüreceği bir saman çöpünden ibaret olacaktır.

Yahudi tam bir asalak tiptir. Hep de böyle kalacaktır. Verimli bir toprak Yahudiyi cezp edince oraya ayrık otu gibi yayılıverirler. Yahudi nereye yerleşirse, oradaki verimliliğin uzun yada kısa sürede yok olup gittiğini görürsünüz.

Kavgam kitabım bir millete her gün okutulmuş olsa, inanın ki Yahudilik tehlikesinin önü alınmış olacaktır.

Bir korkak adamın eline on tane tabanca verseniz, o korkak gerektiği anda bir tanesini bile kullanamadığı için tek kurşun bile atamaz. Dolayısıyla bu korkağın elindeki tabancalar, yiğit birinin elindeki topuzdan daha az değerlidir.

Emeği Geçenler

Yazar   : Kürşad Polat

Satış Noktaları