Detaylar

Kategori Hitabet - Söyleşi - Röportaj
Yayıncı İlgi Kültür Sanat Yayıncılık
Liste Fiyatı 25.00
Format Kitap
Barkod 9786054977758
Yayın Tarihi 2018-08-02
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 272
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Kitaplarla Söyleşi 1

Oğuzhan, elinizde tuttuğunuz kitabın bölümlerinden en baştakine, Başarı Hikâyeleri adını vermiş. Muhakkak ki onun Okuyoruz ve Okuduğumuzu Anlatıyoruz çalışması da bir başarı hikâyesi. Nihayet bu kitap da... 41 yazıda, birkaç sayfa içinde bazen bir, bazen birkaç kitabı birden öğreniyorsunuz. Bu hepimizin ihtiyacı ve bunun gerçekleştirilmesi bir başarı hikâyesi değil mi? Kırkbir tanıtım-tenkit toplantısına aynı anda ulaşmak isterseniz, yapmanız gereken, bu kitabın sayfalarını çevirmek. İlk sayfayı çevirerek başlayın lütfen.

- Prof. Dr. İskender Öksüz-Oğuzhan Saygılı analitik olarak çapraz okuma yapan ve sindirdiği eserleri sağlıklı bir şekilde değerlendirip yorumlayan iyi yetişmiş bir eğitimcidir. Kitaplarla Söyleşi okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı verilmiş kitap kritiği örneklerini sunmaktadır. Kitap okuyup da bilgi hazinesine katmayı yaşam tercihi haline getiren bu öğretmenimizin Türkiye'nin en zengin eğitimcileri arasında olduğunu varsaymak bence mübalağa değildir.

- H. Kemal Gür, Emekli Büyükelçi-Geçmiş zamanın seyyah notlarından günümüzün kültür meselelerine kadar geniş bir yelpazede okuduklarının özünü kolay okunabilir bir tarzda okuyucuya aktaran Oğuzhan Saygılı, bir kısmı kamuoyunun yeterince dikkatini çekmemiş değerli eserleri de kültür dünyasına hatırlatmaya çabalamaktadır.

- Kemal Korkmaz, Emekli Tuğgeneral-

Emeği Geçenler

Yazar   : Oğuzhan Saygılı

Satış Noktaları